Biz kimiz?

Dünya Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2004 yılında Nahit Gürhan Aydın tarafından kuruldu. Merkezi Ankara’da bulunmakta olan Dünya Hukuk’un faaliyet alanı tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Dünya Hukuk ve Danışmanlık avukatları tüm çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde; hak, adalet ve kanun çerçevesinde yürütür. Bu ilkelere riayet edemeyeceğini düşündüğü tüm talepleri reddeder. Hakkın ve adaletin yerine getirilmesi amacı ile gereken tüm hukuki tedbrileri alır ve işlemleri yapar.

Kurucu Hakkında

Av. Nahit Gürhan Aydın, 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamladı. Av. Aydın, 2004 yılında Dünya Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu kurarak avukatlık görevini Ankara’da icra etmeye başladı. 2005 yılında Marka Vekili, 2019 yılında ise Arabulucu unvanlarını aldı. “Türk İş Hukukunda Asıl İşveren-Alt İşveren İlişkisi” isimli tezi ile Selçuk Üniversitesi’den 2006 yılında Yüksek Lisans derecesini alan Av. Aydın, halen İş Hukuku, Ticaret Hukuku, ve Fikri ve Sinai Mülkiyet Hukuku başta olmak üzere birçok alanda Ankara’da faaliyet gösteren Dünya Hukuk ve Danışmanlık bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz, hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet veren kurumsal bir hukuk ve danışmanlık bürosu olmaktır.

Misyonumuz, mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak, güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizi kanun önünde en iyi şekilde temsil etmektir.

İlke ve Değerlerimiz

Ahde Vefa

Erişilebilirlik

Fayda/Maliyet

Çözüm Odaklılık

Önleyicilik

Bütüncülük

Hesap Verebilirlik

Gerçekçilik

Vicdan

Şeffaflık